Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Články

V sekci Články bychom vám chtěli doporučit články, které stojí za přečtení, chcete-li se lépe orientovat na poli realitního trhu.


Strana: « předchozí 1 5 7 8 11 12 13  

Stojící realitní vlak

Největší evropský veletrh rezidenčních developerských projektů SIMA ukázal, jak špatně na tom trh nemovitostí k bydlení je.

Prodloužení metra do Motola

Pražský dopravní podnik odstartoval miliardový tendr na prodloužení trasy metra A z Dejvic do Motola. Zhruba 6km úsek by se měl začít stavět v prosinci, hotov má být v roce 2014. Stát by měl zhruba 13 mld. Kč.

Ceny bytů jsou na dně, níž padat nebudou

Na snížení cen bytů už nelze spoléhat, nízké ceny už tady jsou, tvrdí místopředseda představenstva společnosti Real Spektrum Group Jiří Fajkus. Musí to ovšem pochopit i banky a začít byty financovat.

Z ruky do ruky se peníze nedávají

Pokud se chystáte prodat byt, nepočítejte s tím, že peníze dostanete při podpisu smlouvy. Kupní cena se ukládá do notářské úschovy, než katastr změnu vlastníka zapíše.

Proč exkluzivita?

Mnoho poptávajících si v současnosti stěžuje, že má problém při výběru vhodné nabídky na trhu s nemovitostmi a to zejména ve fázi zajištění prohlídky nemovitosti, dojednání kupní ceny a realizaci formou kupní smlouvy. Často se dozvídají, že vlastník nemovitosti je v zahraničí, nemocen apod. a proto prohlídku nelze v požadovaném termínu zajistit. Nejasnosti bývají i ve stanovení konečné ceny, která bývá po seznámení s nabídkou navyšována atd.

Strana: « předchozí 1 5 7 8 11 12 13