Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Články

V sekci Články bychom vám chtěli doporučit články, které stojí za přečtení, chcete-li se lépe orientovat na poli realitního trhu.


Pražskou dvougarsonku si zařídili v etno stylu. Mají doma Tibet, Čínu i Indii

Dvojice, která ráda cestuje po Asii, si zařídila byt v etnickém stylu. Promysleli úpravy bytu do nejmenšího detailu: použili originální dřevěný nábytek, barevné tapety i suvenýry z cest, třeba tibetské modlitební svitky nebo bronzové a mosazné sošky.

S Italy nejen v kuchyni, ale i posteli či koupelně. Mají tu správnou fantazii

Rozložit, sklopit, rozsvítit. To vše i mnohé jiné lze udělat s novým nábytkem. Výrobci nábytku prostě přešli do ofenzívy. I tak je možné popsat to, co se odehrávalo od 14. do 19. dubna v Miláně na Salone Internazionale del Mobile, největším a nejdůležitějším nábytkářském veletrhu na světě.

Aktuality Khypo: UniCredit Bank uvedla v dubnu na trh nový hypoteční produkt „PŘEVRATNÁ HYPOTÉKA“

UniCredit Bank uvedla na trh 1. dubna nový hypoteční produkt „PŘEVRATNÁ HYPOTÉKA“

Designéři vytvořili pokoj jen v černé a bílé. Co vyhodili, hodilo se jiným

Při proměně interiéru si návrháři vystačili jen s černou a bílou barvou. Luxus, nebo úlet? V moderním interiéru podle designérů chybí barvy i doplňky. Milost dostal pouze výtvarník Bořek Šípek.

Zlevňování hypoték pokračuje, sazby snížily další banky

Banky začaly dávat silně najevo, že chtějí rozhýbat prodej nemovitostí. Nejlepší úrokové sazby hypoték se nyní pohybují už kolem 4,5 procenta. To je o půl procentního bodu méně než před rokem.

V Praze zase začnou růst nová sídliště

Obytný komplex pro více než tisícovku obyvatel chystá vybudovat vedle stávajícího sídliště U Stohu v pražských Hájích společnost Central Group.

Koupě bytu v otázkách a odpovědích

Jaké nepříjemnosti mohou nastat při koupi bytu v období realitní krize?

Banky inovují hypotéky a VIP služby

Nejvýraznější změny se v posledních měsících odehrály u hypotečních úvěrů. Menší i velké banky hromadně ohlašují snížení úrokových sazeb a slibují nižší sazby i klientům, kterým končí fixace.

Ceny starších bytů letos mírně porostou

Ceny bytů v Česku začnou růst nejdříve v druhé polovině roku. Až pět procent lidí, kteří si vzali hypotéku, ji nedokáže splácet

Hypotéky na hraně

Propad hypotečního trhu zasáhl i makléře. Jejich obchody klesly o třicet procent.