Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Parametry hledání domu - filtr

Velikost:
Užitná plocha:
m2
m2
Cena:

Lokalita:

Praha
  

Praha východ Praha západ Praha 10 Praha 4 Praha 2 Praha 3 Praha 9 Praha 8 Praha 7 Praha 1 Praha 5 Praha 6
Další kritéria:   
Plocha pozemku (m2):
Od:
Do:
Zastavěná plocha (m2):
Od:
Do:
Typ:
RD samostatný
RD řadový
činžovní dům
vila
chalupa
chata
zemědělská usedlost
Orientace od Prahy na:
J
JV
V
SV
S
SZ
Z
JZ

Váš výběr obsahuje 11 nabídek

Legenda

  • Běžná nabídka
  • Tip makléře
  • Zlevněná nabídka
  • Nová nabídka

Upozornění

Umístění nabídek na mapě je pouze orientační a nezávazné. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Poslední aktualizace 14. 8. 2018 v 12.10

Vložit poptávku

Domy prodej

Toužíte pro rodinném domu, chatě či chalupě? Splnění snů nebylo nikdy jednodušší! V katalogu realitní kanceláře VÝBĚR REALITY naleznete širokou nabídku domů k prodeji z celé České republiky. Bohatá nabídka však zahrnuje také pronájem rodinných domů nebo byty k prodeji. Pokud si chcete dům postavit dle svých představ a hledáte vhodný stavební pozemek, navštivte sekci stavební pozemky prodej.

RD prodej

Bydlení v rodinném domě preferuje stále více lidí, zejména pak rodiny s dětmi. Pro koupi rodinného domu ostatně hovoří řada argumentů. Stále častěji se můžeme setkat s tím, že se rodinný dům na prodej cenově rovná bytu v Praze. Za stoupající popularitou rodinných domů ale stojí i lepší životní prostředí nebo větší míra soukromí. Nemůžeme opomenout ani větší obytný prostor či možnost přizpůsobit si dispoziční uspořádání RD. Prodej je tak zatím spíše na vzestupu.

RD prodej Praha

Řada lidí se rovněž rozhodla pro bydlení v rodinném domě přímo v Praze. Podařilo se jim tak spojit klady bydlení v metropoli s bydlením v RD. Prodej nemovitostí v Praze se však nemusí pohybovat ve vysokých cenových hladinách. Pod frází RD prodej Praha můžete najít jak luxusní, tak i levnější nemovitosti v dobrém stavu.

Pro nás není důležitý důvod preference bydlení právě v rodinném domě, ale splnění Vašeho snu. Proto v široké nabídce realitní kanceláře VÝBĚR REALITY můžete v sekci rodinné domy prodej svůj nový domov pohodlně vyhledávat dle svých preferencí (dispozice, cena, lokalita apod.). K tomu Vám rádi poskytneme i servis našeho právního oddělení. Rovněž Vám nabízíme zajištění financování nemovitostí stavebním spořením či hypotékou.

Své služby však nabízíme i majitelům nemovitostí, ať už vlastní rodinný dům na prodej či pronájem, nebo mají zájem prodat či pronajmout jiný druh nemovitosti. Majitelům, kromě právních služeb či služeb v oblasti daňové problematiky, zajišťujeme odpovídající propagaci dané nemovitosti a její důkladnou evidenci. Nabídka nemovitosti bude zařazena i na našich internetových stránkách v odpovídající sekci – například rodinné domy prodej. Přesvědčte se o kvalitě našich služeb sami, kontaktujte nás!