Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Developerský projekt

Novostavby Zlíčín

Vizualizace objektu
Lokalita:

Zlíčín, Praha

Název projektu:

Doprodej posledních bytů

Dokončeno:

17.5.2008

Novostavby Zličín, nabídka bytů

O projektu

I v hlavním městě můžete nalézt oázy klidu a pohody, kde jste obklopeni zelení a přesto blízko všemu, co Vás na životě ve městě láká. Pro projekt Novostavby Zličín (Novostavby Zličín) jsme nalezli výtečnou polohu v sousedství klidné vilové čtvrti u Strojírenské ulice. Projekt je koncipován s ohledem na maximální pohodlí a bezpečnost svých obyvatel. Uzavřený areál s kamerovým systémem zajistí, že Vaše soukromí nebude nikým a ničím rušeno.

Areál Novostavby Zličín je rozdělen do dvou etap. V první etapě je již postaven a zkolaudován bytový dům A, jehož podélná osa leží ve směru sever-jih, díky čemuž je většina oken orientována na východ nebo západ. Ve druhé etapě budou realizovány tři objekty A, B, C, které tak uzavřou celý komplex. Projekt samozřejmě zahrnuje také vnitřní nádvoří mezi obytnými bloky s relaxační zónou a zelenou plochou včetně podzemních garáží. Architektonický vzhled budov je zajímavě členěn okenními výklenky, balkony a prostornými terasami.

Lokalita

Poloha a doprava
Projekt je situován do vilové čtvrti mezi ulice Strojírenská a Křivatcová. Do centra je možno se dostat jak autem (cca 15 min) tak autobusem. Zhruba 3 minuty autem je vzdálena výpadovka na Plzeň a na letiště Ruzyně. Přibližně 15 minut chůze nebo 2 stanice autobusem je pak i konečná stanice metra B – Zličín.

Vybavenost
V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost. Několik mateřských a základních škol, poliklinika, sportovní centrum a pošta. V dosahu několika minut jsou pak nákupní centra Avion, IKEA nebo Metropole Zličín.

Volný čas
Díky své poloze nabízí Novostavby Zličín mnoho variant trávení volného času. Záleží pouze na Vás, zda dáte přednost sportování v blízkých sportovních centrech, projížďce na kole na cyklostezce, která má vést přímo v sousedství areálu nebo procházce či pikniku na trávě v blízkém parku.

Smluvní zajištění

Veškeré právní dokumenty a úkony si zajišťuje developerská společnost.

Závěr

Projekt je po realizační, právní i prodejní stránce plně zabezpečen.