Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Developerský projekt

JÍLOVÉ 2 - Prodej bytů

Vizualizace objektu
Lokalita:

Jílové u Prahy, Praha - západ

Název projektu:

Prodej bytů

Termín realizace:

2007-2008

Přejít do galerie - Přejít na dispozice bytů
Popis projektu

Společnost VÝBĚR REALITY nabízí k prodeji 26 bytů do osobního vlastnictví v novostavbě v Jílovém u Prahy. Velikosti bytů od 1kk do 3kk včetně balkonů a teras, možnost zakoupení podzemních garáží. Předpokládaná kolaudace prosinec 2008. Možnost financování hypotéčním úvěrem na míru až do výše 100% ceny bytu.

Lokalita plná zeleně v bezprostřední blízkosti náměstí, občanská vybavenost a dostupnost MHD do Prahy. Veškeré podklady rádi zašleme mailem, nebo sdělíme na osobní schůzce v naší kanceláři u Václavského náměstí, v Krakovské ulici č. 25, Praha 1.

Lokalita

Dopravní dostupnost lokality je velmi dobrá: autobusem č. 332 z Metra Budějovická trvá cesta 25 minut, autem přes Jesenici, Dolní Jirčany a Psáry trvá cesta cca 20 minut. Občanská vybavenost: v místě je základní a mateřská škola, obecní úřad, pošta, policie, zdravotní středisko, městská knihovna, restaurace, obchody a fitnes.

Smluvní zajištění

Ve spolupráci právního oddělení společnosti a developera byla vypracována veškerá smluvní dokumentace potřebná k zajištění právní jistoty investora i kupujících.

Vlastní zajištění prodeje

Veškerými záležitostmi okolo prodeje bytových jednotel byli pověřeni dva makléři, kteří jsou detailně obeznámeni se všemi aktuálními informacemi ohledně postupu výstavby a termínu dokončení. Tím je zabezpečena komunikace mezi prodávajícími i kupujícími. U makléřů se sbíhají všechny informace a naopak investorovi jsou průběžně předávány požadavky jednotlivých kupujících včetně přehledu o probíhajících prodejích.

Právní zajištění prodeje

V případě zájmu klienta o koupi konkrétního vybraného bytu je právním oddělením vypracována kompletní smluvní dokumentace vedoucí od rezervace příslušné nemovitosti až k podepsání smlouvy o smlouvě budoucí, resp. smlouvy kupní s přihlédnutím k aktuální rozestavěnosti a požadavkům na změny.

Závěr

Projekt je po realizační, právní i prodejní stránce plně zabezpečen.