Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Developerský projekt

NEHVIZDY - prodej bytů

Vizualizace objektu
Lokalita:

Nehvizdy u Prahy, Praha - východ

Název projektu:

Prodej bytů

Přejít na dispozice bytů
Dokumenty ke stažení
Ceník bytů

Popis projektu

Developerská firma si pro realizaci projektu výstavby bytového domu vybrala lokalitu navazující na stávající výstavbu bytových domů, v těsném sousedství zástavby nových řadových domků. Celé území je kompletně zasíťováno, obec má vlastní tlakovou kanalizaci, ČOV, vodovodní řád, elektřinu 230 V/400 V, plyn. Bytový dům má dohromady 18 bytových jednotek ve třech podlažích, z nichž poslední se nachází ve zkoseném podkroví a byty tak mají jedinečnou atmosféru.

Na výstavbu jednotlivých domů byly využity moderní stavební materiály – porobetonové tvárnice Silka, betonová taška Bramac, atd. Všechny byty mají ve standardu veškeré zařizovací předměty, obklady i dlažby, dům je kompletně zateplený s 10 cm PPS, úpravu okolí včetně zámkové dlažby na zpevněných plochách. Ke každému bytu náleží sklep, stání před domem a zahrádka, u přízemních bytů navazující nebytovou jednotku.

Lokalita

Obec Nehvizdy leží v těsném sousedství hlavního města Prahy při staré silnici č.611 na Poděbrady. Od městské části Horní Počernice je vzdálena zhruba 8 km. Leží v typické rovinné oblasti středního Polabí mimo jakékoliv vodní toky. Obec se skládá ze dvou částí - dříve tzv. Velkých a Malých Nehvizd, dnes Nehvizd a Nehvizdek. Obě mají dohromady necelých 1000 obyvael a tvoří městys Nehvizdy. V současné době probíhá v obci intenzivní výstavba nových bytů a řadových rodinných domů, které nabízejí příjemné bydlení v klidné části obce s veškerou občanskou vybaveností - je zde obecní úřad, 1. stupeň základní školy, kde každá třída je vybavena PC s připojením na internet; mateřská škola, školní jídelna, pošta, spořitelna, restaurace, obchody s potravinami, několik soukromých provozoven drobného podnikání. Sportovnímu vyžití slouží sokolovna, fotbalové hřiště, tenisové kurty a posilovna. Dopravní dostupnost lokality je velmi dobrá - autobusem č. 398 z Černého Mostu trvá cesta 16 minut, autem po dálnici D11 (exit 8 - Jirny) pak 14 kilometrů.

Smluvní zajištění

Ve spolupráci právního oddělení společnosti a renomované právní kanceláře byla vypracována veškerá smluvní dokumentace potřebná k zajištění právní jistoty investora i kupujících.

Vlastní zajištění prodeje

Veškerými záležitostmi okolo prodeje rodinných domů byl pověřen konkrétní makléř, který je detailně obeznámen se všemi aktuálními informacemi ohledně výstavby - stupněm rozestavěnosti jednotlivých domů, možností ovlivnění dokončovacích prací i vnitřních konstrukcí, s termíny dokončení jednotlivých etap výstavby. Tím je zabezpečena komunikace mezi prodávajícími i kupujícími; u makléře se sbíhají všechny informace ohledně výstavby a naopak investorovi jsou průběžně předávány požadavky jednotlivých kupujících včetně přehledu o probíhajících prodejích.

Závěr

Projekt je po realizační, právní i prodejní stránce plně zabezpečen.