Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Developerský projekt

BRANDÝS NAD LABEM - Prodej pozemků pro stavbu RD

Vizualizace prostoru
Lokalita:

Brandýs nad Labem

Název projektu:

Prodej pozemků pro RD

Termín realizace:

2007 - 2008

Přejít do galerie
Popis projektu

Developerská firma si pro realizaci projektu parcelace vybrala lokalitu na severozápadním okraji Brandýsa nad Labem při výjezdu z města směrem na Neratovice, v těsném sousedství čtvrti Spořilov. Jedná se o klidnou lokalitu v nově se rozrůstající části města, která je určena k zástavbě rodinnými domy a plynule navazuje na původní zástavbu. První etapa zahrnuje 18 stavebních parcel komfortní rozlohy s možností výstavby rodinných domů na klíč, vybavenou kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací.

Lokalita Brandýs nad Labem - Spořilov I. byla vybrána záměrně vzhledem ke své atraktivní poloze k hlavnímu městu a ke své vynikající dopravní obslužnosti. Nezávislé komunikace umožňují dosáhnout v krátkém čase dvě různá místa okraje Prahy - Černý Most a Prosek.

Inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, plyn, elektro, telefon, internet a kabelová TV.

Lokalita

Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav je souměstím dvou dříve samostatných měst, z nichž každé má svou bohatou historii. Proto v roce 1960, kdy byla obě města sloučena v jedno, nebyly akceptovány návrhy na nový název a zůstaly zachovány původní historické názvy obou měst. Vznikl tak nejdelší název českého města.

Město leží na obou březích Labe v úrodné Polabské nížině, což spolu s blízkostí hlavního města Prahy, která je vzdálena jen asi 20 kilometrů, odedávna ovlivňovalo vývoj území dnešního města. Labe bylo významnou komunikační cestou a zejména v boleslavské části hranicí archeologických kultur a kmenových území. První zemědělci kolonizovali povodí Labe v mladší době kamenné. Ve městě nebo jeho blízkém okolí se nacházejí pozůstatky osídlení z doby kamenné a doby bronzové, i dalších historických období. První písemná zpráva pochází z roku 1304. Město se nachází v nadmořské výšce 169 metrů. Na území žije 15 398 obyvatel. Ve městě lze navštívit Brandýský zámek, který vznikl na místě původní mostní pevnosti koncem 15. století.

V blízkém okolí Brandýsa nad Labem se nachází síť cyklostezek a běžecké trasy. Pro letní koupání v přírodě jsou vhodná Proboštská jezera s tobogánem nebo jezero Lhota. Lodní turistická doprava po Labi, kterou se můžete dostat do Poděbrad nebo do Mělníka, je příjemným zpestřením letních dnů.

Ve městě je mnoho příjemných restaurací a jiných kulturně-sportovních zařízení pro volný čas, např. tenisové kurty, bowlingová herna, multifunkční sportovní zařízení, hotel Sportcentrum s krytým bazénem, střeleckým tunelem, halou a tenisovými kurty. Jezdecký areál v Hluchově a v areálu Houštka tenisové kurty a atletické středisko mládeže Emila Zátopka.

Dopravní dostupnost lokality je velmi dobrá: autobusem č. 353,367 a 375 z Černého Mostu trvá cesta 20 minut, autem po rychlostní komunikaci na Mladou Boleslav R10 je to 14 kilometrů.

Občanská vybavenost: v místě je základní a mateřská škola, obecní úřad, pošta, policie, zdravotní středisko, městská knihovna, restaurace, obchody, fotbalový stadion, tenisové kurty.

Smluvní zajištění

Ve spolupráci právního oddělení společnosti a developera byla vypracována veškerá smluvní dokumentace potřebná k zajištění právní jistoty investora i kupujících.

Vlastní zajištění prodeje

Veškerými záležitostmi okolo prodeje stavebních parcel byl pověřen jeden makléř, který je detailně obeznámen se všemi aktuálními informacemi ohledně postupu výstavby inženýrských sítí a termínu jejich dokončení. Tím je zabezpečena komunikace mezi prodávajícími i kupujícími. U makléře se sbíhají všechny informace a naopak investorovi jsou průběžně předávány požadavky jednotlivých kupujících včetně přehledu o probíhajících prodejích.

Právní zajištění prodeje

V případě zájmu klienta o koupi konkrétního vybraného domu je právním oddělením vypracována kompletní smluvní dokumentace vedoucí od rezervace příslušné nemovitosti až k podepsání smlouvy o smlouvě budoucí, resp. smlouvy kupní s přihlédnutím k aktuální rozestavěnosti a požadavkům na změny.

Závěr

Projekt je po realizační, právní i prodejní stránce plně zabezpečen.