Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Developerský projekt

Výhledy Sluštice

Lokalita:

Sluštice

Název projektu:

Výhledy sluštice

Přejít do galerie
Webové stránky projektu Výhledy Sluštice
Popis projektu

Projekt VÝHLEDY SLUŠTICE nabízí 69 parcel o výměře 650 až 1490 m² navazujících na původní zástavbu na jihozápadním okraji obce Sluštice. Vysoká úroveň prací při výstavbě komunikací a inženýrských sítí, „obytné“ ulice, venkovské prostředí, blízká příroda a zároveň výborná dostupnost do nedalekých Říčan a do hlavního města nabízí komfortní bydlení na venkově.

Při plánování celé lokality projektanti dbali, aby nová vilová čtvrť působila příjemně a nabízela pohodlné a bezpečné bydlení pro budoucí obyvatele. Příjezdové cesty k domům vytvářejí obytné ulice lemované stromy, zelenými pásy a místy k parkování. Technické řešení lokality dbá i na rychlý odtok případného přívalového deště. Vedle nezbytných inženýrských sítí (elektřina, voda, kanalizace, plyn) se nezapomnělo ani na pevné telefonní linky pro připojení rychlého internetu.

Lokalita

Lokalita Sluštic byla vybrána vzhledem ke své atraktivní poloze k hlavnímu městu a k nedalekým Říčanům. Tato poloha umožňuje spojení autem do Prahy několika směry jak po dálnici D1, tak po výpadovkách směr Uhříněves a směr Běchovice. Autobusy integrované dopravy č. 303 a 329 dopraví pasažéry buď k metru Depo Hostivař nebo k metru Černý Most. Výborné spojení je i vlakem z Říčan do centra hlavního města.

Obec Sluštice leží mezi městy Říčany, Úvaly a Prahou 9, je vzdálena od hranic hlavního města cca 2 km a 24 km od centra Prahy. Pět kilometrů ji dělí od nedalekých Říčan, kde naleznete veškeré služby potřebné k pohodlnému bydlení. Vedle všech typů obchodů hlavně školky, základní a střední školy, lékaře i nemocnici a velký výběr restaurací a sportovních zařízení. V nedalekém Mukařově si můžete užívat i jízdu na koni a v cca 35 minut vzdálené Kuřimi nebo ve stejně vzdálených Mstěticích i kvalitní golfová hřiště.

Sluštice jsou typická středočeská vesnice s dominantou gotického kostela sv. Jakuba Většího z roku 1223. Několik menších rybníků přímo v obci a právě budovaný romantický park nabízí možnosti relaxace přímo v obci. Nedaleké okolí nabízí procházky i vyjížďky na kole do nedalekého Babického lesa a nádherného údolí Třebohostického potoka.

Smluvní zajištění

Ve spolupráci právního oddělení společnosti VÝBĚR REALITY, developera a Raiffeisen Banky byla vypracována veškerá smluvní dokumentace potřebná k zajištění právní jistoty investora i kupujících. Veškerou smluvní dokumentaci od Rezervační smlouvy, přes Smlouvu o smlouvě budoucí až ke Kupní smlouvě a další podklady dostane každý zájemce v návrzích v dostatečném předstihu k připomínkování. Veškeré financování kupní ceny se zajišťuje přes blokované účty Raiffeisen Bank tak, aby kupující měl jistotu bezpečného prodeje.

Vlastní zajištění prodeje

Veškerými záležitostmi okolo prodeje stavebních parcel byl pověřen jeden makléř, který je detailně obeznámen se všemi aktuálními informacemi. Tím, že se makléře sbíhají všechny informace je zabezpečena i stoprocentní informovanost každého potenciálního kupce.