Staňte se fanoušky Výběr Reality na Facebook.com
Energetické štítky budov

Můj výběr

Jméno

Heslo

Registrovat Zapomenuté heslo


Developerský projekt

NEHVIZDY - Výstavba řadových rodinných domů

Vizualizace objektu
Lokalita:

Nehvizdy u Prahy, Praha - východ

Název projektu:

Výstavba řadových rodinných domů

Termín realizace:

2007-2008

Přejít do galerie
Dokumenty ke stažení
Standardy

Ceny řadových rodinných domů

Popis projektu

Developerská firma si pro realizaci projektu výstavby řadových rodinných domů vybrala lokalitu navazující na stávající zástavbu řadových domků. Projekt proběhne ve čtyřech etapách zhruba po 10 řadových domech. Oproti stávající výstavbě v obci se jedná o řadové domy nové generace, s plnohodnotným obytným podkrovím, bez dlouhých řad. Nová výstavba probíhá formou trojdomů, tedy dva krajní a jeden středový řadový dům s odpovídajícími výměrami pozemků: krajní cca 365 m2, středový dům 189 m2. Celé území je kompletně zasíťováno, obec má vlastní tlakovou kanalizaci, ČOV, vodovodní řád, elektřinu 230V/400V i plyn.

Na výstavbu jednotlivých domů byly využity moderní stavební materiály - tvárnice Ytong a Liapor, betonová taška Bramac atd. Všechny domy obsahují již ve standardu veškeré zařizovací předměty, obklady i dlažby, zateplení s 10cm PPS a úpravu okolí včetně zámkové dlažby na zpevněných plochách.

Lokalita

Obec Nehvizdy leží v těsném sousedství hlavního města Prahy při staré silnici č.611 na Poděbrady. Od městské části Horní Počernice je vzdálena zhruba 8 km. Leží v typické rovinné oblasti středního Polabí mimo jakékoliv vodní toky. Obec se skládá ze dvou částí - dříve tzv. Velkých a Malých Nehvizd, dnes Nehvizd a Nehvizdek. Obě mají dohromady necelých 1000 obyvael a tvoří městys Nehvizdy. V současné době probíhá v obci intenzivní výstavba nových bytů a řadových rodinných domů, které nabízejí příjemné bydlení v klidné části obce s veškerou občanskou vybaveností - je zde obecní úřad, 1. stupeň základní školy, kde každá třída je vybavena PC s připojením na internet; mateřská škola, školní jídelna, pošta, spořitelna, restaurace, obchody s potravinami, několik soukromých provozoven drobného podnikání. Sportovnímu vyžití slouží sokolovna, fotbalové hřiště, tenisové kurty a posilovna. Dopravní dostupnost lokality je velmi dobrá - autobusem č. 398 z Černého Mostu trvá cesta 16 minut, autem po dálnici D11 (exit 8 - Jirny) pak 14 kilometrů.

Smluvní zajištění

Ve spolupráci právního oddělení společnosti a renomované právní kanceláře byla vypracována veškerá smluvní dokumentace potřebná k zajištění právní jistoty investora i kupujících.

Vlastní zajištění prodeje

Veškerými záležitostmi okolo prodeje rodinných domů byl pověřen konkrétní makléř, který je detailně obeznámen se všemi aktuálními informacemi ohledně výstavby - stupněm rozestavěnosti jednotlivých domů, možností ovlivnění dokončovacích prací i vnitřních konstrukcí, s termíny dokončení jednotlivých etap výstavby. Tím je zabezpečena komunikace mezi prodávajícími i kupujícími; u makléře se sbíhají všechny informace ohledně výstavby a naopak investorovi jsou průběžně předávány požadavky jednotlivých kupujících včetně přehledu o probíhajících prodejích.

Právní zajištění prodeje

V případě zájmu klienta o koupi konkrétního vybraného domu je právním oddělením vypracována kompletní smluvní dokumentace vedoucí od rezervace příslušné nemovitosti až k podepsání smlouvy o smlouvě budoucí, resp. smlouvy kupní s přihlédnutím k aktuální rozestavěnosti a požadavkům na změny.

Závěr

Projekt je po realizační, právní i prodejní stránce plně zabezpečen.