Domů Domy, objekty na prodej Dům, 3+1, Chata, Sýkořice

Odeslat známému na email

 

Prodej chaty 3+1 na pozemku 361 m2, Sýkořice, okres Rakovník

  • Mapa
  • Streetview
Sýkořice
Vyřizuje
Napište nám
zpracování osobních údajů.
 

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Chata
Dispozice:
3+1
Plocha:
75 m2
Evidenční číslo:
PD46290
Cena:890 000 Kč
Cena za m2:11 867 Kč/m2
+ provize RK vč právních služeb ve výši 105 tisíc Kč

Bezplatně a především s odhadem zdarma pro Vás vybere náš hypoteční poradce nejvýhodnější úvěr nebo hypotéku a vyřídí za Vás veškerou související administrativu!

Exkluzivně nabízíme na prodej chatu 3+1, užitná plocha 75 m2, obec Sýkořice, okres Rakovník. Chata na čtvercovém pozemku o výměře 361 m2 má přístup ze severní stranyz nezpevněné obecní komunikace, je připojena na elektřinu, voda z vlastní studny je zavedena do chaty. V 1.NP je obývací pokoj, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC a dílna přístupná samostatnými dveřmi zvenku. V původním objektu byla prováděna pravidelná údržba, koupelna a sociální zařízení je nově vybudované cca v roce 1991. V patře je veranda, dva pokoje a komora opět s přístupem zvenku. Okna jsou dřevěná zdvojená, opatřená zvenčí dřevěnými okenicemi. Nachází se v osadě nedaleko lesa i řeky, s hezkým výhledem, má přiměřený pozemek se vzrostlými stromy . Dobrá dopravní dostupnost busem do obce Sýkořice nebo vlakem na zastávku Zbečno (cca 1,9 km)
Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Užitná plocha:
75 m2
Zastavěná plocha:
43 m2
Plocha parcely:
361 m2
Typ vlastnictví:
Osobní
Konstrukce budovy:
Smíšená
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
Venkovní stání
Výtah:
Ne
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Terasa:
Ano