Domů Pozemky na prodej Pozemek, Stavební bydlení, Březí

Odeslat známému na email

 

Prodej stavebního pozemku o výměře 4829 m2, obec Březí, okres Praha - východ

  • Mapa
  • Streetview
Březí
Vyřizuje
Napište nám
zpracování osobních údajů.
 

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Plocha:
4829 m2
Evidenční číslo:
PP46800
Cena:5 950 000 Kč
Cena za m2:1 232 Kč/m2
včetně provize RK a právních služeb

Bezplatně a především s odhadem zdarma pro Vás vybere náš hypoteční poradce nejvýhodnější úvěr nebo hypotéku a vyřídí za Vás veškerou související administrativu!

Exkluzivně nabízíme na prodej stavební pozemek o výměře 4829 m2 v obci Březí, okres Praha - východ. Pozemek se nachází na okraji obce ve staré zástavbě a je dle územního plánu určen k výstavbě. V tuto chvíli je okamžitě stavebně využitelný pozemek o výměře 1000m2, další část pozemku lze zastavět až po zpracování regulačního plánu pro celé území (i se sousedními pozemky). Inženýrské sítě - elektřina, obecní vodovod, kanalizace a studna na pozemku, plyn v ulici před pozemkem. Na pozemku je starý rodinný dům z roku 1908, který je k rekonstrukci či ke zbourání, dále stodola, oboje celkem o zastavěné ploše cca 264 m2 a dále ovocný sad o celkové výměře 3829 m2, pozemek lze využít i k chovu koní nebo ovcí..
Klidné místo na okraji obce s výhledem k lesu. Obec Březí se nachází nedaleko Říčan (cca 5 km), kde je i veškerá občanská vybavenost - školy, školky, obchody, lékaři atd. V místě je nádherná příroda s rybníky, lesy a cyklostezkami.
Dobrá dopravní dostupnost - bus na metro Depo Hostivař nebo do Říčan.

Plocha parcely:
4829 m2
Typ vlastnictví:
Osobní
Patro:
Kanalizace:
Městská
Plyn:
V dosahu
Voda:
Vodovod